Це здійснено на прохання киян
У столичному комунальному підприємстві «Плесо» під завісу літа і, відповідно, пляжного сезону, вирішили встановити додатковий рятувальний пост на озері «Райдуга».

Про це йдеться в повідомленні КП «Плесо» у соцмережі.
«КП «Плесо», відповідаючи на поточні гострі виклики, підсилює безпеку. Зокрема, на локації муніципального пляжу «Райдуга» встановлено додатковий аварійно-рятувальний пост», — повідомили комунальники.
Вони зазначили, що на цьому посту чергуватиме наряд оперативного реагування в складі чергових матросів-рятувальників, котрі щогодинно здійснюватимуть патрулювання акваторії озера.

Дивно, чому рятувальників підсилили лише зараз. Адже, як стверджують самі співробітники «Плесо», згідно з аналітичним дослідженням фахівців підприємства, саме пляж «Райдуга» входить у топ-3 найнебезпечніших зон відпочинку в столиці.
Як повідомлялося, влітку пляжний сезон у Києві забрав життя 33-ох людей, які потонули у водоймах та річках.