Головна НовиниСхаменулися: комунальники встановили на озері рятувальний пост
На озері "Райдуга", що в Києві, встановлено рятувальний пост.

Схаменулися: комунальники встановили на озері рятувальний пост

ФОТО: КП "Плесо" / Facebook

Автор Kashtan News

Це здійснено на прохання киян

У столичному комунальному підприємстві «Плесо» під завісу літа і, відповідно,  пляжного сезону, вирішили встановити додатковий рятувальний пост на озері «Райдуга».

Про це йдеться в повідомленні КП «Плесо» у соцмережі.

«КП «Плесо», відповідаючи на поточні гострі виклики, підсилює безпеку. Зокрема, на локації муніципального пляжу «Райдуга» встановлено додатковий аварійно-рятувальний пост», — повідомили комунальники.

Вони зазначили, що на цьому посту чергуватиме наряд оперативного реагування в складі чергових матросів-рятувальників, котрі щогодинно здійснюватимуть патрулювання акваторії озера.

Дивно, чому рятувальників підсилили лише зараз. Адже, як стверджують самі  співробітники «Плесо», згідно з аналітичним дослідженням фахівців підприємства, саме пляж «Райдуга» входить у топ-3 найнебезпечніших зон відпочинку в столиці.

Як повідомлялося, влітку пляжний сезон у Києві забрав життя 33-ох людей, які потонули у водоймах та річках.

Вам також може сподобатися