Головна БезпекаСтало відомо, що цієї ночі в Києві «мінували» аноніми
Анонімні повідомлення про мінування об'єктів у Києві були хибними.

Стало відомо, що цієї ночі в Києві «мінували» аноніми

ФОТО: Національна поліція України

Автор Kashtan News

Всі повідомлення були хибними

Упродовж ночі проти 5 вересня в Києві невідомі  надіслали повідомлення про закладення вибухівки на всіх столичних вокзалах і в деяких медичних закладах.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі повідомляє Київська міська військова адміністрація.

«Вночі поліція отримала повідомлення щодо замінування всіх вокзалів Києва та деяких медичних закладів», — ідеться в повідомленні.

Як зазначили у КМВА, після ретельної перевірки ця інформація не підтвердилася, так само, як і були  хибними повідомлення щодо замінування усіх столичних шкіл і торгово-розважальних центрів міста.

Як повідомлялося, 4 вересня вранці  в столичних школах підрозділи саперів шукали вибухонебезпечні предмети через надходження інформації про замінування всіх київських закладів загальної освіти.

Вам також може сподобатися