Всі повідомлення були хибними
Упродовж ночі проти 5 вересня в Києві невідомі надіслали повідомлення про закладення вибухівки на всіх столичних вокзалах і в деяких медичних закладах.
Про це на своїй сторінці в соціальній мережі повідомляє Київська міська військова адміністрація.
«Вночі поліція отримала повідомлення щодо замінування всіх вокзалів Києва та деяких медичних закладів», — ідеться в повідомленні.
Як зазначили у КМВА, після ретельної перевірки ця інформація не підтвердилася, так само, як і були хибними повідомлення щодо замінування усіх столичних шкіл і торгово-розважальних центрів міста.
Як повідомлялося, 4 вересня вранці в столичних школах підрозділи саперів шукали вибухонебезпечні предмети через надходження інформації про замінування всіх київських закладів загальної освіти.