На щастя, ніхто не потерпів
Рятувальники вивільнили з ліфта жінку з 6-місячним немовлям.

Про це повідомляє пресслужба КАРС.
«До оперативного чергового КАРС «Київська служба порятунку» надійшло повідомлення про те, що під час аварійної зупинки ліфта в кабіні багатоповерхівки, на вулиці Урлівській, між першим та другим поверхами, застрягла жінка з немовлям», – йдеться в повідомленні.
На місце виїхали чотири рятувальники, які за допомогою гідравлічного розтискувача відчинили двері й дістали спершу дитину, а тоді маму з ліфта.
За попередньою інформацією, ніхто не потерпів.
Читайте також: У Голосіївському районі затримали серійного викрадача автомобільних дзеркал
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.