Головна НовиниУ Києві вирішили по-новому боротися з браконьєрами

У Києві вирішили по-новому боротися з браконьєрами

ФОТО: greenpost

Автор Дем'янов Євген

Інформація про порушників може розміщуватися на анонімних засадах

Водна поліція в Києві створила месенджер, через який всі небайдужі громадяни можуть повідомляти правоохоронцям інформацію про браконьєрів.

Про це повідомляє на своїй сторінці в соцмережі повідомляє Водна поліція.

«Це бета-тест боту який створено підрозділом Національної поліції України, для збереження біоресурсів які мають фактичну або потенційну користь та цінність для людства», — йдеться у повідомленні Водної поліції.

Як зазначили правоохоронці, бот допоможе встановлювати місця незаконного вилову водних біоресурсів, осіб, які займаються незаконним промислом та інших правопорушень на воді у місті Києві та Київській області.

Примітно, що інформація про порушників може бути надана анонімно за бажанням громадянина.

Варто зазначити, що інформаційні наліпки з qr-кодом нового чат-боту поліцейські вже почали розповсюджувати на річкових вокзалах, набережних і причалах.

Як повідомлялося, на платформі станції метро «Житомирська» чоловік вихопив у жінки сумку та намагався втекти, але був затриманий небайдужими громадянами та переданий поліції для вжиття стосовно нього відповідних процесуальних дій.

Вам також може сподобатися