Порушник та його подруга каталися вночі на автівці без відповідної перепустки
Правоохоронці повідомили про підозру 23-річному чоловікові, який напав на нацгвардійця на блокпосту під час комендантської години.

Як повідомили в столичній поліції, інцидент стався 1 червня о 01:00 у Голосіївському районі.
«Тоді в комендантську годину до блокпосту під’їхав автомобіль Audi A6 під керуванням жінки. Окрім водійки у салоні також перебував нетверезий пасажир, який ігнорував законні вимоги правоохоронців під час перевірки документів. Як виявилось, обидва не мали відповідної перепустки на пересування у комендантську годину», – розповіли у відділі комунікації поліції Києва.
Під час спілкування з працівниками Національної гвардії пасажир почав нецензурно висловлюватися та вдарив одного з нацгвардійців кулаком у обличчя.
«Слідчі затримали порушника, уродженця Кіровоградської області, у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Останній, згідно з перевіркою на приладі «Драгер», перебував у стані алкогольного сп’яніння», – повідомили в поліції.
Скандалісту повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 345 Кримінального кодексу України – умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу легких тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків. Санкція статті передбачає до п’яти років позбавлення волі.
«Поліція Києва наголошує: комендантська година – це не формальність, а захід безпеки в умовах воєнного стану. Поважайте тих, хто щодня стоїть на захисті держави!» – закликають правоохоронці.
Читайте також: У Києві судитимуть учасників потужного наркокартелю
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.