Головна БезпекаУ столичному паркінгу виникла пожежа
В одному з підземних паркінгів Дніпровського району пожежні підрозділи майже годину гасили полум’я, яке виникло в припаркованій іномарці.

У столичному паркінгу виникла пожежа

Фото: ДСНС у м.Києві

Автор kashtan NEWS

Пожежу гасили майже годину

В одному з підземних паркінгів Дніпровського району пожежні підрозділи майже годину гасили полум’я, яке виникло в припаркованій іномарці.

Про це повідомляє ГУ ДСНС України в м. Києві.

«Вчора ввечері о 21:47 надійшло повідомлення про пожежу на Дніпровській набережній, що у Дніпровському районі», — йдеться у повідомленні.

Як розповіли в рятувальній службі, на місці події вогнеборці встановили, що в підземному паркінгу сталося загоряння легкового автомобіля BMW. Вжитими заходами пожежу було локалізовано о 22:21 та о 23:11—  ліквідовано.

На місці виклику працювало 13 рятувальників та 3 одиниці основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки.

Жертв та постраждалих немає. Причину займання мають встановити правоохоронці.

Нагадаємо, 2 квітня вночі на столичному Подолі спалахнула пожежа в 9-поверховому гуртожитку.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися