Головна БезпекаУ столиці горіла станція техобслуговування

У столиці горіла станція техобслуговування

Фото: ДСНС

Автор kashtan NEWS

Пожежа сталася у Голосіївському районі, на вулиці Сумській

Зайнялося в котельному приміщенні, повідомляє Головне управління ДСНС у Києві. Рятувальники приборкали вогонь. До бригади швидкої медичної медичної допомоги, що прибула на місце події, звернувся один із працівників СТО з опіками руки. Потерпілого шпиталізували до медзакладу.

Причину пожежі встановлюватимуть правоохоронці.

Читайте також: в історичному центрі Києва спалахнула чергова пожежа: загорілася садиба Продаєвича-Лунєва, зведена 1880 року.

Вам також може сподобатися