Головна НовиниУкраїнці знову побили рекорд зі споживання електроенергії
Українці побили рекорд споживання електроенергії.

Українці знову побили рекорд зі споживання електроенергії

ФОТО: ілюстративне з відкритих джерел

Автор Kashtan News

«Укренерго» довелося застосовувати аварійну допомогу з систем Румунії та Польщі

У середу, 16 серпня, о 21:00, в енергосистемі України був зафіксований новий літній рекорд споживання.

Про це повідомляє «Укрненерго».

«Споживання вчора, 17 серпня, знову було максимальним за це літо, на 8% перевершивши показник минулої п’ятниці, 11 серпня. Але рекордним залишається 16 серпня», – йдеться у повідомленні.

За минулу добу в роботу повернулися два енергоблоки на теплових електростанціях, однак натомість відразу три блоки було виведено в аварійний ремонт.

«Укренерго» для забезпечення споживання вимушено застосувало аварійну допомогу з 19:00 до 22:00 з енергосистем Румунії та Польщі загальною потужністю 400 МВт щогодини. Аварійна допомога – останній і найдорожчий захід подолання нестачі електроенергії в енергосистемі, який не вимагає обмеження споживачів», – зазначили в компанії.

У п’ятницю, 17 серпня, у ранковий та вечірній період здійснювався імпорт електроенергії зі Словаччини та Молдови з максимальною потужністю в окремі години до 686 МВт.

В «Укренерго» нагадують, що нині через бойові дії в країні залишаються знеструмленими 413 населених пунктів. Компанія закликає українців ощадливо ставитися до споживання електроенергії та за можливості використовувати потужні електроприлади у ранкові або нічні години.

Нагадаємо, попередній рекорд споживання було встановлено 19 липня. Того дня українці спожили більше, ніж найспекотнішої доби цього літа – 6 липня.

Вам також може сподобатися