Тепер зловмисниці загрожує до 10 років в’язниці
Поліцейські затримали жительку Вінницької області, яка пограбувала в столиці пенсіонерку.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.
«Вчора, 18 жовтня, на вулиці Старовокзальній у Шевченківському районі столиці, до правоохоронців звернулась 69-річна мешканка Одеської області. Під час розмови з поліцейськими вона розповіла, що невідома жінка вдарила її по голові та відібрала мобільний телефон. Вже за декілька хвилин співробітники карного розшуку столичного главку затримали порушницю та викликали на місце слідчо-оперативну групу», – йдеться у повідомленні.
Грабіжницею виявилася 37-річна мешканка Вінницької області. Їй повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України – грабіж, вчинений в умовах воєнного стану. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до 10 років.
Зараз поліція перевіряють причетність затриманої до вчинення аналогічних злочинів на території столиці.
Читайте також: Провал «Мексиканця»: російський майор готував теракт у Києві.