Жертвою води стали неповнолітня та чоловік
У Києві, 24 липня, столичні рятувальники двічі фіксували трагічні випадки, які спіткали людей на воді, але допомогти потерпілим уже не було можливості.
Про це повідомляє ГУ ДСНС України в м.Києві.
Як зазначили рятувальники, перший виклик про біду на водоймі надійшов о 14:35. У повідомленні йшлося про те, що на річці Десенка під час купання під водою пропала дівчина-підліток. Водолази-рятувальники провели пошукові заходи і на відстані 20 м від берега, на глибині 8 м, знайшли тіло дівчини, 2008 року народження. Реанімаційні заходи, що тривали майже годину, результату не дали.
Наступний трагічний виклик надійшов до служби порятунку о 15:44 — повідомлялося, що на озері Малинівка, поблизу вулиці Вершигори, що в Дніпровському районі столиці, потонула людина.
На місці події рятувальники побачили, що на поверхні води, на відстані 2 м від берега, в необладнаному для купання місці, знаходилося тіло чоловіка віком приблизно 50 років.
Як повідомлялося, у суботу, 22 липня київські рятувальники витягнули з озера Вербне в Оболонському районі столиці чоловіка, який ледве не втонув.