Головна НовиниЗа облаштування незаконної бази відпочинку судитимуть двох киян
За облаштування незаконної бази відпочинку судитимуть двох киян.

За облаштування незаконної бази відпочинку судитимуть двох киян

Фото: ГУНП в м. Києві

Автор kashtan NEWS

Влада не давала дозволу на виділення землі

За самовільне облаштування бази відпочинку на березі річки в Деснянському районі столиці під суд підуть двоє мешканців  столиці.

Про це повідомляє ГУНП України в м. Києві.

Як розповіли правоохоронці, у жовтні цього року двоє кмітливих киян вирішили незаконно зайняти земельну ділянку на березі річки Десенка, побудувавши там будиночки для відпочинку та інші побутові споруди.

Під час розслідування поліцейські встановили, що дозвільних документів на спорудження будівель у чоловіків, 1962 та 1970 років народження, не було. Наразі кримінальне провадження за самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво, вчинене групою осіб за попередньою змовою, передано на розгляд до Деснянського райсуду столиці.

Нагадаємо, столичні правоохоронці викрили на будівельному свавіллі колишнього депутата Київської міської ради. З’ясувалося, що колишній народний обранець, не маючи відповідних дозволів про передачу у власність чи надання в користування земельної ділянки, самовільно зайняв земельну ділянку в Дарницькому районі столиці і побудував на цій території будівлі, які використовуються як місця роздрібного продажу  харчів та інших товарів, а у потім, на підставі підроблених документів, зареєстрував на них право власності.

Водночас Північний апеляційний господарський суд залишив за столичною громадою земельну ділянку площею 19,72 га і вартістю понад мільярд гривень, яка розташована в районі озера Вирлиця, на проспекті Миколи Бажана та вулиці Ревуцького, в Дарницькому районі столиці.

Вам також може сподобатися