Одна людина загинула, шестеро врятовано
З 4 до 10 серпня столичні рятувальники виїжджали на ліквідацію надзвичайних ситуацій 136 разів.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС у м. Києві.
Зокрема, 54 виїзди було здійснено на гасіння пожеж, 28 – на допомогу населенню та іншим службам, три – на ідентифікацію та обстеження території, два – на аварії. Ще 45 викликів виявилися хибними.
«Внаслідок пожежі одна людина загинула. Врятовано 6 осіб», – повідомили у ДСНС.
Читайте також: У Дніпровському районі за трагічних обставин загинула людина
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.