Головна НовиниЗабруднення Десни: в КМДА сказали, чи варто запасатися водою

Забруднення Десни: в КМДА сказали, чи варто запасатися водою

Фото: ілюстративне з відкритих джерел

Автор kashtan NEWS

«Київводоканал» має достатню кількість реагентів для очищення

Ситуація із якістю води у столиці контрольована. Профільні служби постійно моніторять стан питної води на території Києва та води в акваторії річок Десна і Дніпро.

Про це повідомляє КМДА.

«За даними Деснянського басейнового управління водних ресурсів Держводагентства України, спостерігається погіршення якості води річки Сейм. Проте, за інформацією контролюючих служб, наразі підстав для паніки нема – показники питної води у столиці залишаються в нормі. А на випадок погіршення ситуації міські служби розробляють комплекс заходів, який дозволить забезпечити споживачів міста Києва питною водою», — йдеться у повідомленні.

Водночас у мерії запевнили, що в разі погіршення якості води, ПрАТ «АК «Київводоканал» негайного відкоригує технологічні процеси та застосує додаткові реагенти для знезараження, аби якість питної води  відповідала вимогам державних санітарних норм і правил.

«Алгоритми дій для запобігання погіршенню якості води обговорили на Постійній комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій», — наголосили в КМДА.

Водночас у міській державній адміністрації зауважили, що окремі організації та установи також можуть розробляти плани для убезпечення та реагування на будь-які можливі сценарії розвитку подій. Зокрема, звертатися до підпорядкованих підприємств щодо створення запасів води. 

«Наголошуємо, що такі дії не свідчать про настання надзвичайної ситуації», — заспокоїли в КМДА.

Нагадаємо, минулого тижня в річці Десна виявили шкідливі речовини.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися