Загоряння сталися у Дніпровському та Солом’янському районах
За ранок 19 березня внаслідок пожеж у столиці загинуло двоє людей.


Як розповіли в ДСНС, повідомлення про перше загоряння було отримано о 04:47. Пожежа виникла в двоповерховому приватному будинку на вулиці 23-Садова у Дніпровському районі.
«О 06:42 пожежу було ліквідовано на площі 120 кв.м. На жаль, в ході розбирання конструкцій було виявлено тіло невстановленої статі», – повідомили рятувальники.
Друга пожежа сталася за дві години в квартирі на п’ятому поверсі житлового будинку на вулиці Романа Ратушного.



«В ході гасіння пожежі у квартирі було виявлено тіло жінки. З сусідніх помешкань на свіже повітря виведено 3 особи. О 07:07 займання було ліквідовано», – йдеться у повідомленні ДСНС.
Причини обох трагедій встановлюватимуть правоохоронні органи.
Читайте також: На правому березі знов обмежать рух транспорту
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.