Міністр оборони підписав відповідний наказ
Міністерство оборони України офіційно взяло на озброєння сім артилерійських систем і мінометів іноземного виробництва.
Як повідомляє пресслужба МОУ, відповідний наказ підписав очільник відомства Олексій Резніков.
Як зазначили в українському оборонному відомстві, згідно з цим документом відтепер на озброєнні ЗСУ офіційно знаходяться:
152 мм самохідна гармата-гаубиця VZ.77 «DANA»;
155 мм самохідна гармата «Zuzana-2»;
155 мм саморухома гаубиця TRF1;
105 мм гаубиця M101;
120 мм міномет M/41D;
82 мм міномет EM-82;
82 мм міномет Warrior 82.
Усього з 24 лютого 2022 року прийнято на озброєння і допущено до експлуатації в ЗСУ 246 зразків озброєння та військової техніки. Це в сотні разів більше, ніж у будь-який рік з моменту Незалежності України.
Також допущено до експлуатації й 82 зразки безпілотних авіаційних комплексів.
Нагадаємо, восени в Україні може відбутися Форум оборонних індустрій за участі вітчизняних та іноземних виробників військової техніки і озброєння.