Головна ВійнаЗСУ взяло на озброєння низку іноземних артилерійських систем
Міністерство оборони України офіційно взяло на озброєння сім іноземних артилерійських систем.

ЗСУ взяло на озброєння низку іноземних артилерійських систем

ФОТО: UNITED24

Автор Kashtan News

Міністр оборони підписав відповідний наказ

Міністерство оборони України офіційно взяло на озброєння сім артилерійських систем і мінометів іноземного виробництва.

Як повідомляє пресслужба МОУ, відповідний наказ підписав очільник відомства Олексій Резніков.

Як зазначили в українському оборонному відомстві, згідно з цим документом відтепер на озброєнні ЗСУ офіційно знаходяться:

152 мм самохідна гармата-гаубиця VZ.77 «DANA»;

155 мм самохідна гармата «Zuzana-2»;

155 мм саморухома гаубиця TRF1;

105 мм гаубиця M101;

120 мм міномет M/41D;

82 мм міномет EM-82;

82 мм міномет Warrior 82.

Усього з 24 лютого 2022 року прийнято на озброєння і допущено до експлуатації в ЗСУ 246 зразків озброєння та військової техніки. Це в сотні разів більше, ніж у будь-який рік з моменту Незалежності України.

Також допущено до експлуатації й 82 зразки безпілотних авіаційних комплексів.

Нагадаємо, восени в Україні може відбутися Форум оборонних індустрій за участі вітчизняних та іноземних виробників військової техніки і озброєння.

Вам також може сподобатися