П’ятьох осіб ушпиталено, одна людина перебуває на амбулаторному лікуванні
У Києві шестеро працівників закладу громадського харчування захворіли на гостру кишкову інфекцію.
Про це повідомляє Київський міський центр контролю та профілактики хвороб (ЦКПХ).
Припускається, що масове захворювання пов’язане з вживанням готових страв комплексних обідів для співробітників закладу 25-26 серпня. Серед хворих – мешканці Дарницького, Оболонського та Подільського районів столиці.

П’ятьох постраждалих було ушпиталено, одна людина перебуває на амбулаторному лікуванні, повідомили інфекціоністи.
«ДУ «Київський міський ЦКПХ МОЗ України» проінформувала ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві та Департамент охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) про випадки захворювання. Розпочато епідеміологічне розслідування», – інформують у ЦКПХ.
Нагадаємо, попередній спалах гострої кишкової інфекції у Києві було зафіксовано на початку серпня: троє дітей, які відвідували один дитсадок у Деснянському районі, були госпіталізовані з сальмонельозом.